3 marca 2024

10 Ciekawych Faktów o Bukmacherach z Tpay, o Których Musisz Wiedzieć

5 min czytania
Tpay - bukmacherzy

Dane jasno mówią, że Tpay nie jest najpopularniejszym operatorem płatności online w Polsce. Mimo to klienci firm bukmacherskich często wybierają tę bramkę płatniczą. W poniższym tekście prezentujemy interesujące fakty na temat bukmachera Tpay. 

Bukmacherzy z Tpay — trochę faktów na początek

Zakłady bukmacherskie z Tpay są częstym wyborem wśród entuzjastów zakładów. Z czego wynika ta popularność? Z kilku powodów. Zacznijmy od tego najbardziej trywialnego — mianowicie, dla wielu osób nie ma żadnej różnicy czy wybierają bukmachera z Tpay, czy dowolną inną bramką płatności. A że Tpay należy do popularnych firm, to siłą rzeczy użytkownicy często dokonują przelewów z wykorzystaniem tego operatora. 

Tpay należy do spółki Krajowy Integrator Płatności S.A. Oprócz tego, że bramka płatnicza  jest dostępna u każdego z czołowych polskich bukmacherów, Tpay to marka, z której usług korzystają najbardziej rozpoznawalne marki z różnych dziedzin. Oczywiście nie zamierzamy wymieniać konkretnych nazw, bo ten artykuł nie jest miejscem do promocji żadnej działalności. 

Mimo że firma powstała ponad 10 lat temu, to bukmacherzy Tpay dostrzegli stosunkowo niedawno. Oczywiście wynika to z faktu, że przez długi czas branża zakładów bukmacherskich była zarezerwowana dla stacjonarnych punktów, które jak wiadomo, nie potrzebują usług płatności internetowej. 

Bukmacher z Tpay — dostępne formy płatności

Bukmacherzy z Tpay to możliwość skorzystania z każdej nowoczesnej metody płatności, z której korzysta przeciętny użytkownik polskiego internetu. Do najpopularniejszych rozwiązań płatniczych, którymi zapłacisz u bukmachera Tpay są: szybki przelew internetowy, płatność kartą (zarówno debetowa, jak i kredytowa), BLIK, Apple Pay, Google Pay. Warto dodać — choć to ma małe znaczenie z punktu widzenia zakładów — Tpay oferuje także płatności odroczone i ratalne. 

Te dwie ostatnie opcje, choć są niedostępne u bukmachera Tpay, mają dużą wartość w innych miejscach w internecie — np. gdy chcemy kupić pralkę lub samochód. Trzeba pamiętać, że każdy z nas, oprócz obstawiania zakładów, płaci także za inne produkty i usługi online, tym samym warto w takich przypadkach sięgać po Tpay.

Bukmacherzy Tpay z aplikacją mobilną

Trzeba pamiętać, że szybkiej płatności u bukmacherów Tpay można dokonywać w prosty sposób z poziomu aplikacji mobilnej. Sugerowaną metodą płatności w takich przypadkach może być sięgnięcie po Apple Pay lub Google Pay — wybór portfela płatniczego zależy od systemu operacyjnego, który jest dostępny na danym urządzeniu mobilnym. Sięgnięcie po takie rozwiązanie wydaje się najszybszym sposobem na zasilenie konta użytkownika na stronie danego bukmachera. Warto odnotować, że wszyscy bukmacherzy z Tpay pozwalają użytkownikom dokonywać tzw. płatności telefonem. To znacząco podnosi wygodę, gdy ktoś korzysta z aplikacji do obstawiania zakładów. Nie musi podawać numeru karty  i numeru CVV, jak to ma miejsce, gdy chcemy płacić kartą kredytową lub debetową za zakłady.

Bukmacher Tpay przyznaje bonusy 

Nie jest to częsta sytuacja, ale niekiedy firmy za wybór określonej metody płatności przyznają bonusowe środki na obstawianie wydarzeń. Przeważnie takie akcje są dedykowane nowym klientom, którzy są skłonni do założenia konta gracza w danej firmie bukmacherskiej.

Jeśli zastanawiasz się, jakie promocje oferuje typowy bukmacher Tpay, poniżej przedstawiamy krótką prezentację:

  • Bonus od depozytu: wpłacasz kasę, a firma daje Ci określone środki, którymi możesz obstawiać zakłady. Z reguły musisz spełnić jakieś kryteria, aby skorzystać z promocji, ale musisz za każdym razem sprawdzać, jak wyglądają warunki promocji.
  • Bonus bez depozytu: ta promocja to ogromna wartość dla każdego łowcy okazji. Tutaj nawet nie trzeba wpłacać pieniędzy, by móc puścić zakład na stronie bukmacherów z Tpay. 
  • Zakład bez ryzyka: obstawiasz, przegrywasz, nie tracisz pieniędzy — tak w dużym skrócie można określić charakterystykę tego rodzaju zakładu. 

Warto sięgać po omawiany system płatności, by cieszyć się z powyższych bonusów. Należy wspomnieć, że takie bonusy przysługują również w momencie, gdy gracz zdecyduje się skorzystać z innej bramki płatności.  

Bukmacherzy Tpay a bezpieczeństwo Twoje i Twoich pieniędzy

Bukmacher z płatnością Tpay to spokój i gwarancja bezpieczeństwa, Nie straszne Ci żadne ataki hakerskie, gdy płacisz z Tpay. Dotychczas historia nie zna żadnych incydentów, w które byłyby zamieszane płatności tego operatora. 

Ponadto sama firma chwali się na stronie, że posiada rozszerzoną licencję Komisji Nadzoru Finansowego. Ten dokument jest gwarancją, która pozwala bez obaw dokonywać pł 

Bukmacherzy Tpay — Świetne wsparcie dla właścicieli stron

Informacje, które znajdziesz poniżej, mogą być na pozór mało istotne dla Ciebie. Chcemy w tej części podkreślić wysoki poziom obsługi klienta przez firmę Tpay. Mówiąc klienta, mamy na myśli wszystkie firmy posiadające na stronach usługi płatnicze tej marki. W naszym przypadku bukmacherzy z Tpay. 

Zastanawiasz się, czemu o tym piszemy? No to zastanów się — przyjmijmy, że wchodzisz na stronę Twojego ulubionego bukmachera, Tpay akurat zalicza jakąś awarię. Uważasz, że z kiepskim supportem technicy są w stanie szybko pozbyć się usterki? Niekoniecznie. Na szczęście Tpay oferuje profesjonalne podejście do wszelkiego rodzaju incydentów technicznych, tym samym ewentualne awarie systemu płatniczego nie trwają długo. Wręcz przeciwnie, są błyskawicznie eliminowane. Oznacza to, że śmiało możesz wybierać bukmacherów z płatnością Tpay. 

10 ciekawych faktów o bukmacherach z Tpay — podsumowanie

Podsumowując, każdy bukmacher z płatnością Tpay to wybór wart uwagi. W przypadku tych stron masz pewność, że nie spotka Cię żadne rozczarowanie podczas płacenia za zakłady — firma świadczy bezpieczne i godne zaufania usługi płatnicze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *